طراحی سایت فروشگاهی در مشهد
سفارش می‌کنم قبلی از قرائت این نوشته ۶ خرافاتی که در رابطه لینوکس موجود است هم بخونید.

۱- چرا لینوکس را گزینش کردم:

زمینه از هنگ ها و آپ تو دیت های خیلی حجیم و غیرقابل پیش گویی و غیرقابل دوری ویندوز آغاز شد و همچنین سرعت حرفه و صدای خیلی زیاد و داغ کردن لپ تاپم که هرکاری کردم چه در وب سایت های اهل ایران و چه انگلیسی خط مش حلی براش پیدا نکردم و یه جورایی مثل اینکه از خواص های ویندوز است. (لپ تاپ ایسوس دسته v401u، حافظه موقت ۸، ۱ ترابایت هارد، cpu i7 )

اینجانب معمولا چه کارهایی با سیستم انجام میدم:

فیلم نگاه می کنم خیلی زیاد روزایی که بدون شغل باشم ۳ یا این که ۴ تا فیلم و یا این که ۵ یا این که ۶ نصیب سریال

برنامه نویسی می‌کنم php و پایتون (سطح میانگین)

عکس بازنویسی می‌کنم (آماتور)

وب گردی و رئیس دو عدد وب سایت وردپرسی و شغل های تایپ برا خودم و شغل های روزمره

این رو بیش تر می‌کنم که اینجانب هیچ سیرتکامل تعصبی ندارم به روی سیستم استدلال خاصی و در شرایطی‌که مشکلی پیدا کنم با لینوکس به ویندوز یا این که حتی مک هجرت خواهم کرد و برام اصلا مهم نیست چه سیستم برهان یا این که طاقت فرسا افزاری و مارکی به کار گیری کنم اما موقتا دارم با لینوکس هم اکنون می‌کنم همین طور که با ویندوز از نسخه ۹۵ تا ۱۰ عمل کردم و درحال حاضر کردم.

یکم هم از اسکن رایتینگ میخواستم صحیح استعمال کنم مثل آغاز یک معضل که بدونم میتونم سوای لایسنس مبلغی و فارغ از ماکروسافت هم معاش کنم یا این که خیر؟!

۲- گزینش توزیع مطلوب لینوکس:

اینجانب آدمی هستم که پایداری برام مهمه ولی زیبایی دور و اطراف کاری هم خیلی برام مهمه یعنی آدمی نیستم که با دور و بر تایپی و ترمینالی بتونم کنار بیام برا همین تو گوگل گرافیکی ترین لینوکس رو سرچ کردم و چندتا توزیع خیلی خوشگل دیدم البته از در بین کلیه اوبونتو که توزیع پر اسم و رسم و شایعی میان لینوکس شغل های مبتدی مثل خودم میباشد رو تعیین کردم به چندتا استدلال:

اینجانب جذابترین توزیع ها رو المنتری (elementary OS) و ایکس ترن (externos) پیدا کردم سایر دیدنی هاش مبلغی بودن :) به لحاظ ظواهر این دو عدد دیدنی است مخصوصا ایکس ترن البته در ورژن بتا میباشد و موقتا خیلی عمل داره و همچنین شما میتونید اوبونتو رو با نصب پک آی و تم مشابه این دو عدد سیستم دلیل نمائید و همچنین به حیث میاد هسته اصلی این دو عدد اوبونتو میباشد و در سعی تفاوتی باهم ندارن.

پس با این اوصاف اوبونتو رو نصب فرمائید و لذت ببرید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها